Chystáte detskú oslavu? Na tieto veci nesmiete zabudnúť!

SodaStream > Blog > Chystáte detskú oslavu? Na tieto…

Chystáte detskú oslavu? Na tieto veci nesmiete zabudnúť!

Nezabudnite so svojimi drobcami poriadne osláviť Deň detí! Veď posledný májový víkend bude na túto príležitosť ako stvorený. A tým, ktoré pôjdu do školy a škôlky, skvelá oslava určite uľahčí koniec „koronových prázdnin“. 

Oslavy Dňa detí sú vždy spojené so smiechom, farbami, hrami. Aby si decká svoju párty dôkladne užili, je treba spraviť si dobrý plán, pripraviť program a občerstvenie. Poďme na to!

Plán

Nezáleží na tom, či na oslavu prídu všetky deti z rodiny a kamaráti, alebo to bude malá párty s pár najbližšími. Naplánujte si čas, miesto a najmä tému. Od nej sa bude odvíjať všetko ostatné. 

Téma

Oslavu dňa vašich potomkov môžete odbaviť komorne so zmrzlinou a vychádzkou, no aj v takom prípade deti ocenia, ak bude ladená tématicky. Napríklad v štýle obľúbenej rozprávkovej postavičky či koníčka vašich detí. K téme dolaďte oblečenie všetkých – no a čo, že budete vyzerať smiešne? Na detskej oslave predsa musí byť všetko zábavné. Vrátane dospelákov. 

Hudba

Zistite, akú hudbu počúvajú vaše deti a pripravte si playlist. Karaoke s kefou na vlasy alebo vareškou v ruke namiesto mikrofónu je tiež perfektná zábava! Vydržte! Špecifické skladby vnímajte ako rozširovanie si obzorov a keď sa ich už naučíte, môžete si spievať spolu s deťmi na dlhej ceste autom. 

Hry

Podľa počasia a počtu zúčastnených zorganizujte zábavné hry vonku alebo vnútri, do ktorých sa zapojíte aj vy. Spomeňte si, aké hry ste sa hrávali, keď ste boli vo veku vašich detí a naučte ich to tiež. Vonku skúšajte skákanie cez gumu, guľôčky, opac-opac, sochy, vnútri si postavte bunker z nábytku alebo si zahrajte Na remeselníkov. Nezabudnuteľnú zábavu a nekonečný zdroj fotiek vám poskytnú aj farby na telo. Pomaľujte sa všetci navzájom!

Jedlo 

Jedlo prispôsobte deťom. Raz za čas si môžu dopriať aj inokedy odopierané maškrty. Netrápte deti oficiálnym príborom a pripravte im na stôl dobroty, ktoré môžu jesť rukami. Minipizze, koláčiky ani zmrzlina nesmú chýbať! Nachosy, krekry s nátierkami či sendviče sú tiež vďačným občerstvením. Mimochodom, aj ovocie a zelenina sa dajú servírovať lákavo. 

Pitie

Deti milujú sladené a bublinkové nápoje. Z obchodu ich ale nosiť netreba, keď si raz zaobstaráte SodaStream.S jednou bombičkou vyrobíte 60 až 80 litrov sýtenej vody, ktorou stačí zaliať sirup obľúbenej príchute, alebo len do nej vhodiť pár kúskov ovocia. 

Náš tip: Detská fľaša SodaStream Smajlík môže byť zároveň milým darčekom pre každého účastníka vašej detskej oslavy. 

Fotky z oslavy

Ak sa vašej oslavy zúčastnili aj ďalšie deti z rodiny alebo kamaráti vašich detí, nezabudnite rodičom poslať fotky ich detí. Určite ich poteší, keď uvidia, ako sa ich ratolesť u vás dobre zabávala. 

Prečítaj si najzaujímavejšie články o SodaStream

Pridaj sa k revolúcii

Prístroje na výrobu perlivej vody

Originálne bombičky

Príchute

Príchute Pepsi

Fľaše SodaStream

Originálne príslušenstvo