Vianočné VIDEO Snoop Dogga: V tielku a teplákoch pečie doma perníky a zachraňuje planétu

SodaStream > Blog > Vianočné VIDEO Snoop Dogga: V tielku…

Vianočné VIDEO Snoop Dogga: V tielku a teplákoch pečie doma perníky a zachraňuje planétu

Hip-hopová legenda Snoop Dogg natočil vianočné video, v ktorom však nečakajte žiadne extra úlety. Teda okrem rapujúcej korytnačky, medovníkovej chalúpky či psa pri štedrovečernej tabuli. 

Zdá sa, že rapper Snoop Dogg vekom krotne. Štyridsaťdeväťročný rebel sa zapojil do kampane na boj s environmentálnymi problémami a s týmto odkazom natočil video, ktoré je zábavné a zmysluplné zároveň. Legendárny hip-hoper v ňom spolu s animovanou morskou korytnačkou vyzýva ľudí na malú zmenu, ktorá však bude mať veľký vplyv na našu planétu. Ako vraví superhviezda: mali by sme sa sústreďovať na také maličkosti, ako je pečenie perníčkov s rodinou či spoločné usadnutie za štedrovečerný stôl – v Snoop Doggovom prípade aj so psom. Je predsa neoddeliteľnou súčasťou rodiny! „Vyzývame ľudí, aby si maximálne užili  tieto sviatky. Nezáleží na tom, či ide o prípravu rodinného receptu, vypnutie mobilu alebo sledovanie filmu na gauči, je dôležité, aby si spoločne užili túto špeciálnu atmosféru. A tiež, aby sme to isté prenášali aj na životné prostredie – urobiť malú zmenu s veľkým dosahom,“ povedal k špeciálnej kampani umelec. Sveter s jeleňmi však u kontroverzného Snoopa ani teraz nečakajte. Svojmu tielku a hodvábnemu šálu zostáva hudobník verný aj počas najromantickejších dní v roku. 

Rapujúca korytnačka či pes na stoličke nie sú súčasťou klipu náhodou. Stelesňujú dôležité environmentálne poslanie v rámci ochrany zvierat. Nie je to však Snoopov prvý eko projekt. V minulosti podporil projekt planethome.eco a ako zarytý vegetarián podporuje výrobu bezmäsitých snackov. Práve bezmäsitú stravu považuje umelec za svoj osobný vklad k udržateľnému spôsobu života, rovnako ako aj znižovanie podielu jednorazového plastového odpadu. Práve preto sa rozhodol podporiť environmentálny projekt najznámejšieho výrobcu domácej sódy. „Plne sa stotožňujem s ich environmentálnym poslaním. Vytvorili ľahký spôsob ako znížiť jednorazový plastový odpad a s tým sa dá len súhlasiť. Keď si môžem namiešať svoj sýtený gin s džúsom a pritom pomôžem aj planéte, je to stratégia dvojitého víťaza,“ vysvetľuje spôsobom sebe vlastným kontroverzný, ale rešpektovaný umelec.

Prečítaj si najzaujímavejšie články o SodaStream

Pridaj sa k revolúcii

Prístroje na výrobu perlivej vody

Originálne bombičky

Príchute

Príchute Pepsi

Fľaše SodaStream

Originálne príslušenstvo