Minula sa bombička? Poradíme, ako ju vymeniť zodpovedne!

SodaStream > Blog > Minula sa bombička? Poradíme, ako…

Minula sa bombička? Poradíme, ako ju vymeniť zodpovedne!

Sedíte doma, lebo chcete byť zodpovedná, alebo jednoducho musíte, lebo karanténa. Potraviny radšej nechávate na kuriéra, ktorý vám ich dopraví až domov a zrazu problém – minula sa bombička zo SodaStreamu. Skôr, než si k ďalšiemu nákupu pribalíte balenú sódu, zistite, kde nájdete prvú pomoc. 

Patríte k tým, ktorí vedia, že jeden SodaStream je ekonomickejší a ekologickejší ako neustále kupovanie a vláčenie balenej vody z obchodu? V tom prípade určite viete, že takýmto spôsobom sa dá ušetriť až okolo 80 eur ročne. Chcete vedieť, koľko presne ušetríte s vašou spotrebou vy? Využite kalkulačku na prepočet nákladov na balenú sýtenú vodu a na sýtenú vodu zo systému SodaStream!

Ľahko dostupná výmena

Keď už máte SodaStream doma, zostáva vám jediná starosť: vymeniť bombičku, keď sa minie. Dostať sa k novej bombičke SodaStream je však stále jednoduché aj v týchto neľahkých časoch. Možno ste mali svojho obľúbeného autorizovaného predajcu, napríklad známe reťazce s elektronikou ako napríklad Datart, Nay, PLANEO Elektro a taktiež veľké hypermarkety, napríklad Kaufland či Tesco,  alebo ste využívali inú možnosť – veď ich je až 600! 

VyUžívajte zdieľané nákupy

Máme pre vás však ešte jednoduchšiu cestu k výmene bombičky SodaStream! Výmenu originálnej bombičky si môžete objednať pohodlne z domu spolu s potravinami, drogériou a chovateľskými potrebami cez lunys.sk. A ak sa vám v košíku nenazbierajú veci aspoň za 30 eur, buďte radi a zaklopte u susedov, či náhodou niečo nepotrebujú aj oni. Zdieľané nákupy sú totiž šetrnejšie k peňaženkám aj k životnému prostrediu. Nehovoriac o pozitívnom pocite, ktorý po nich zostane. A ten je v dnešnej dobe dvojnásobne dôležitý.   

Prečítaj si najzaujímavejšie články o SodaStream

Pridaj sa k revolúcii

Prístroje na výrobu perlivej vody

Originálne bombičky

Príchute

Príchute Pepsi

Fľaše SodaStream

Originálne príslušenstvo