Juraj, čo tá fľaša? Tabaček veselo popíja na výlete. Ide v šľapajach Tunela?

SodaStream > Blog > Juraj, čo tá fľaša? Tabaček…

Juraj, čo tá fľaša? Tabaček veselo popíja na výlete. Ide v šľapajach Tunela?

Zabávač Juraj Tabaček sa preslávil svojou rolou alkoholika v seriáli Horná Dolná. Šoko však, na rozdiel od Tunela, pitiu vraj neholduje. Napriek tomu ho nie raz bolo vidieť v ruke s fľaškou, z ktorej už zjavne ubudlo. 

Standupista, herec Juraj Šoko Tabaček sa do svojej úlohy alkoholom večne potrundženého Tunela vžil naozaj dokonale. Jeho „Bohááá“ so zamlčaným „h“ dokonca už zľudovelo a stalo sa súčasťou bežnej komunikácie nielen fanúšikov dlhoročného seriálu. „Často počúvam, že som vytvoril komickú postavu, ktorá ma zaškatuľkuje, ale nebojím sa toho. Verím, že ak by som dostal príležitosť, viem dokázať aj iné veci. No a ak nedokážem zahrať nič iné, ako opi  lca, tak mám zostať hercom opilcov. Preto to nevnímam ako prekliatie, ale ako štartovací moment s bonusom v podobe možnosti prekročiť Tunelov tieň,“ vyjadril sa ambasádor značky SodaStream na margo svojej najznámejšej hereckej úlohy.

S fľašou v ruke aj na verejnosti

Juraj má však k fľaši oveľa bližšie, ako by sa mohlo zdať. Nie raz dal na svoj instagram story, kde ho bolo vidieť s fľaškou v ruke. „Je to pravda, nevidím na tom nič zlé. Nie som jediný, kto pije z fľaše, mne to tak chutí dokonca viac,“ netají moderátor svoj kladný vzťah k fľašiam.

Toto pije Šoko! Pozrite si necenzúrovanú fotku

Prečítaj si najzaujímavejšie články o SodaStream

Pridaj sa k revolúcii

Prístroje na výrobu perlivej vody

Originálne bombičky

Príchute

Príchute Pepsi

Fľaše SodaStream

Originálne príslušenstvo