Značka SodaStream predstavila novinky. Aj známe tváre podporujú výzvu Push for Better

SodaStream > Blog > Značka SodaStream predstavila novinky. Aj…

Značka SodaStream predstavila novinky. Aj známe tváre podporujú výzvu Push for Better

Na slávnostnom brunchi v bratislavskom Horskom parku sa predstavili novinky, ktoré menia doterajší koncept značky SodaStream. Nové prístroje Terra, Duo a Art v priťahujú pozornosť nadčasovým dizajnom a ružová bombička vyvoláva zvedavosť. „Sme hrdí na to, že prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream dnes používa čoraz viac slovenských domácností. Nové prístroje patria z prémiovej rady výrobkov SodaStream Collections sú dostupné od 1. júna na e-shope sodastream.sk a postupne zaplnia aj pulty našich predajcov. Ružová bombička bude sprvu na výmenu v sieti predajní PLANEO, ďalšie prevádzky sa tiež rýchlo pridajú,“ informuje Attila Forgon, country manager značky SodaStream na Slovensku.

Country manažér SodaStream pre Slovensko Attila Forgon s moderátorom Marcelom Forgáčom.

Okrem nových prístrojov prichádza SodaStream aj s novou identitou, ešte výraznejšie komunikujúcou spojenie s prírodou. Blízko k nej má aj moderátor podujatia Marcel Forgáč, známy svojou láskou k horám a vode.

Čo znamená „Push for Better“? Stlačíte tlačidlo SodaStreamu a spustíte reťazovú reakciu pozitívnych zmien.

Na predstavenie nových prístrojov, nového loga a komunikácie boli zvedaví aj Ďuro Šoko Tabaček, Lukáš Frlajs a  Matej Zrebný so svojimi priateľkami, influenceri ako Kristína Suchánková, Simona Malková či Michal Šefčík.

Aj Lukáš Frlajs používa SodaStream.

Azda najväčší záujem vzbudil dizajnový elegán s retro nádychom SodaStream ART. Už na prvý pohľad sa od svojich súčasníkov aj predchodcov odlišuje pákovým systémom sýtenia. TERRA v bielej, čiernej a červenej farbe vychádza z najobľúbenejšieho modelu SPIRIT a model DUO je nástupcom ikonického CRYSTAL-u s tým rozdielom, že plní sklenené, ale aj plastové fľaše.

Medzi hosťami boli aj Juraj Šoko Tabaček a bývalá finalistka Miss 2017 Hanka Závodná.

Ružová bombička vyvolala mnoho otázok.

Ružová bombička s novým patentovým systémom je na používanie jednoduchšia.

V čom je odlišná od svojej predchodkyne v modrej farbe? Attila Forgon vysvetľuje: „Novú bombičku si vyžiadali samotní zákazníci svojimi spätnými väzbami, z ktorých vyplývalo, že závit je pomerne náročný na inštaláciu. Vývoj a dlhodobé testovanie nového produktu prinieslo bombičku, ktorá sa jednoducho nasadí a patentovým systémom zaistí. Tento spôsob je veľmi jednoduchý a bezpečný.“ Pokiaľ máte doma modrú bombičku, nemajte obavy, že by ste o pár týždňov mali problém s ich výmenou. Ako povedal Attila Forgon, aj táto bombička bude ešte dlho v obehu na predaj aj na výmenu.

Objavte svet SodaStream – Push for Better

Prečítaj si najzaujímavejšie články o SodaStream

Pridaj sa k revolúcii

Prístroje na výrobu perlivej vody

Originálne bombičky

Príchute

Príchute Pepsi

Fľaše SodaStream

Originálne príslušenstvo