O SodaStreame

>

O SodaStreame

V SodaStreame veríme, že naša práca ďaleko presahuje predaj výrobkov a že korporácie musia zohrávať zásadnú úlohu pri vytváraní pozitívnych zmien na celom svete. Naša misia je urobiť revolúciu v nápojovom priemysle!

Naším snom je pomôcť ľuďom piť viac vody a žiť zdravšie, a to všetko ochraňujúc životné prostredie pred škodlivými vplyvmi jednorazových plastov.

Ako jednotka medzi svetovými značkami s perlivými nápojmi máme jedinečnú príležitosť dosiahnuť skutočný výsledok. Naša vízia je významne znížiť podiel jednorazového plastového odpadu tým, že zmeníme spôsob, akým svet pije, žije zdravšie a naplno.

Vízia:

Globálna komunita, ktorá sa teší z čistejšej a zdravšej planéty. Tento úžasný úspech je možné dosiahnuť iba vďaka tomu, že každý z nás prijme zodpovednosť za svoju spotrebu.

Misia:

Urobíme revolúciu v nápojovom priemysle tým, že ľuďom poskytneme jednoduché, kreatívne a zábavné spôsoby, ako si pripraviť a vychutnať bublinkové nápoje.

Zdravie

S našimi výrobkami si milióny rodín na celom svete pripravia viac ako 1,5 miliardy litrov domácej perlivej vody. Naše prístroje na výrobu perlivej vody robia z pitia obyčajnej vody zábavu, čo preukázateľne vedie k 63 % zvýšeniu miery hydratácie spotrebiteľov.

Vždy sa snažíme priniesť vám tie najchutnejšie a najvzrušujúcejšie možnosti dopĺňania tekutín, neustále experimentujeme a do našej ponuky príchutí pridávame zábavné a obľúbené možnosti. Chceme tiež, aby boli naše príchute pre vás lepšie, preto sme sa uistili, že obsahujú o 50 % menej cukru ako alternatívy z obchodu, pričom si zachovávajú 100 % chuť.

Naši zákazníci – SodaStreamers uvádzajú, že sú motivovaní piť viac, jednoducho preto, že naša perlivá voda a príchute v nich vyvolávajú pocit, že si užívajú zdravší pôžitok.

Zistite viac o našich výrobkoch

Ochrana životného prostredia

Naša revolúcia spočíva v tom, že vám poskytujeme alternatívu, ktorá je lepšia pre vás a pre planétu. Naše bežné PET fľaše bez BPA sú opakovane použiteľné až 3 roky a každá z nich pomáha eliminovať až tisíce plastových fliaš na jedno použitie. Naše karafy vhodné do prístrojov na sýtenie vody sú vyrobené z čistého skla a nemajú limitovaný čas použitia. Absolútne napĺňajú našu myšlienku na opätovné použitie namiesto jednorazovej spotreby. 

Zistite viac o tom, aké výsledky môžeme spoločne dosiahnuť

Inovácie

Inovatívne riešenia na trhu s nápojmi sme začali uvádzať už v roku 1903 so systémom, ktorý spotrebiteľom umožnil sýtiť vodu v pohodlí ich domova.

V priebehu minulého storočia sme pokračovali v raste a inováciách s portfóliom duševného vlastníctva, ktoré zahŕňa 65 patentov a 198 registrácií ochranných známok po celom svete. SodaStream získal desiatky medzinárodných ocenení za marketing, dizajn a technologickú dokonalosť.

Dnes sú domáce systémy SodaStream na sýtenie vody dostupné v 46 krajinách a predávajú sa v približne 90 000 obchodoch na 6 kontinentoch.

Máme viac ako 100-ročnú históriu výroby ten najlepšej perlivej vody. Vieme, že túžite po bublinkách a chápeme, že perlivé nápoje, ktoré sú pre vás lepšie, si môžete poľahky vychutnať a zároveň šetriť planétu bez jednorazových plastových fliaš.

Pozývame všetkých, aby sa pripojili k našej perlivej revolúcii, pretože spoločne môžeme niečo zmeniť!